Od kilku lat obserwujemy stały rozwój przemysłu pralniczego w Polsce. Swoje pralnie w naszym kraju mają nie tylko wielkie sieci hoteli ale również szpitale i inne placówki, w których pościele i ręczniki codziennie wymienia się na olbrzymia skalę. Skala jest tak duża, że każdego dnia sznury samochodów ciężarowych  wyruszają w trasę po Polsce wyładowane brudną bielizną, a wracają pełne pachnących i uprasowanych pościeli.

Poważnym i cyklicznie powstającym w pralniach problemem są gromadzące się w osadnikach drobiny włókien. W ilościach przemysłowych są one zagrożeniem dla sprawności maszyn piorących.

Jeśli odpowiadasz za utrzymanie ruchu w takim zakładzie proponujemy Tobie proste i tanie rozwiązanie – wynajem. Wynajmij pompę TOYO GR10 , która błyskawicznie opróżni Twoje odstojniki , pozwalając Ci na kolejny miesiąc bezawaryjnej pracy. Rozwiązanie takie nie dość, że skuteczne, to jest niebywale tanie. Ceny startują już od 250 PLN/dobę.

Możesz również zainstalować nasza pompę na stałe, pomożemy w doborze oraz instalacji takiego zestawu. Pompa TOYO GR10, jak większość pomp TOYO posiada agitator, który pozwala jej bezawaryjnie pracować po kilkutygodniowym przestoju, w zbiorniku całkowicie wypełnionym szlamem. Znajdziesz u nas pompy przemysłowe.

O więcej szczegółów zapytaj PUMPEXPERT S.A..

.