Pompowanie ścieków agregatami pompowymi Huedig (Hudig)

pompowanie ścieków agregatami

HUEDIG (HUDIG) to nie tylko odwadnianie i nawadnianie! To także wysokiej jakości agregaty pompowe do przepompowywania ścieków, tworzenia by-passów. Agregaty występują w dwóch rodzajach zasilania: spalinowym i elektrycznym.

Pompowe agregaty spalinowe dzielą się również na dwa rodzaje ze względu na wielkość i typ zastosowanego wirnika, tj. wirnik otwarty typu VORTEX oraz wirnik śrubowo-odśrodkowy.

Wirnik otwarty typu VORTEX zastosowany jest w najmniejszym agregacie spalinowym jednocylindrowym DIVA80 wykonanym na bazie bestselleru HC522. Natomiast wszystkie większe agregaty posiadają pompy ściekowe wyposażone w wirnik śrubowo-odśrodkowy.

Ponadto wszystkie ściekowe agregaty pompowe współpracują z powietrznymi pompami próżniowymi. Wydajność pomp wynosi od 70 m3/h do 600 m3/h, wysokość od 20 m do 30 m.

Agregaty dostępne w dwóch rodzajach zabudowy tj. na ramie bądź na podwoziu. Sprawdź również pompy ściekowe.

Pompowanie ścieków agregatami
Pompowanie ścieków agregatami

Spalinowy agregat ściekowy DIVA180

Agregaty elektryczne w swej konstrukcji wykorzystują tylko i wyłącznie pompy ściekowe z wirnikiem śrubowo-odśrodkowym współpracującymi z powietrznymi pompami próżniowymi. Wydajność pomp wynosi od 320 m3/h do 600 m3/h, wysokość podnoszenia od 24,5 m do 30 m. Agregaty dostępne wyłącznie w zabudowie na ramie.

Pompowanie ścieków agregatami

Elektryczny agregat ściekowy EVA180

Umiejętności

Opublikowano w dniu

2 lipca 2020