Urokliwa marina należąca do „Jacht Klubu Cztery Wiatry” w Świnoujściu znajduje się po zachodniej stronie Świny na trawersie latarni morskiej.

Stanowi ona element dawnej stoczni, która powstała w latach 1897 – 1903 i w założeniach projektowych miała być osadnikiem piasku. Niestety piasek nanoszony z morza, pełnomorskim jachtom, o zanurzeniu niejednokrotnie ponad 1,5m, nie pomaga przy wchodzeniu do portu.

Dodatkowym problemem dla nas było to, że infrastruktura elektryczna w porcie jest dość wiekowa i nieprzystosowana do dużych mocy.

 Na szczęście mamy w ofercie zgrabną pompę Toyo GR10, której niewielka moc elektryczna (7,5kW) przekłada się na znakomitą sprawność hydrauliczną i wyjątkową skłonność do pompowania piasku i osadów. Zestawy oferowane przez nas są gotowe do pracy „plug & play” i nie wymagają żadnych szczególnych przygotowań. Pompę wraz z wężami, spakowaną na palecie, dostarczamy kurierem, a Ty już następnego dnia możesz pogłębiać swój port lub inny zbiornik wodny.

 Pompę Toyo GR10 do pogłębiania basenów portowych, zatoczek czy wszelkiego rodzaju kanałów żeglugowych możesz wypożyczyć w naszej firmie już od 200 zł netto za dobę. Koszt zakupu pompy na własność zaczyna się już od około 25 tyś. zł netto.

 Zapraszamy do kontaktu lub bezpośrednio pod nr. telefonu 504 952 909.