Udało Ci się kupić tanio ziemię z koncesją na wydobycie piasku? Klienta w postaci „nowo budowanej drogi” masz tuż za lasem, a auta tylko czekają żeby odbierać od Ciebie piasek? Koparki już nie dają rady głębiej kopać, bo naszła woda. Chciałeś ustawić refuler z pompą kopiącą, ale to kosztuje olbrzymie pieniądze, myślałeś o pompie zatapialnej, elektrycznej pompie kopiącej, ale w „energetyce” powiedzieli, że nie ma szans na doprowadzenie linii i postawienie transformatora! Bawić się z generatorami prądu też nie chcesz. „Toż to klasyczny pat”, pomyślałeś?!

Otóż NIE!

Zawsze możesz zastosować do swojej koparki, kopiącą pompę o napędzie hydraulicznym! Znana i doskonale sprawdzona pompa DP, zamiast być napędzana silnikiem elektrycznym może być napędzana silnikiem hydraulicznym, z układu olejowego Twojej koparki!

Pompy TOYO DPH również idealnie sprawdzą się we wszelkiego rodzaju firmach świadczących usługi czyszczenia stawów, zbiorników czy innych osadników. Ze względu na możliwość regulowania obrotów możesz praktycznie płynnie zwiększać lub zmniejszać wydajność pompy DPH.

Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

Toyo DPH Pompy hydrauliczne