Grindex

Pompy Grindex znajdują szerokie zastosowanie w budownictwie, górnictwie, hutnictwie, przemyśle ciężkim, energetycznym i chemicznym,. Grindex posiada w ofercie pompy: drenażowe i odwadniające, szlamowe jak również pompy do agresywnych mediów w wykonaniu soloodpornym

Toyo

Pompy Toyo, które zostały zaprojektowane jako urządzenia do gęstych i ściernych mediów, znajdują zadowolenie u naszych klientów takich jak: kopalnie piasku, żwirownie, czołowe firmy budowlane.

Peakwash

Instalacje myjni do mycia kół i podwozi Peakwasch znajdują zastosowanie m. in. na budowach, w kopalniach, kamieniołomach, zakładach gospodarowania odpadami. Szczególnie przydatne do mycia układu jezdnego oraz dezynfekcji kół, podwozi i dolnej części burt pojazdów.

Kirloskar

Kirloskar jest liderem na rynku światowym w produkcji pomp do specjalnych zastosowań. Posiada ponad stuletnie doświadczenie w produkcji systemów hydraulicznych, zapewnia kompleksowe rozwiązania w zakresie zarządzania cieczą w dużych projektach.

Zenit

ZENIT oferuje szeroki zakres pomp zatapialnych, obejmujący modele z wirnikami kanałowymi zamkniętymi, otwartymi oraz vortex, jak również pompy z systemem noży tnących, dzięki temu jest w stanie spełnić wszystkie wymagania odnoszące się do pompowania czystych lub zanieczyszczonych ścieków. A także dzięki specjalnemu wykonaniu materiałowemu pomp umożliwia również pompowanie mediów agresywnych.

Uniqa

Wyjątkową linią produktów Zenit są zatapialne pompy Uniqa z silnikami w klasie energooszczędności IE3 zaprojektowane z myślą o najwyższej sprawności i bezawaryjności stosowania w gospodarce ściekowej i przemyśle. Najwyższa sprawność pompy Uniqa pozwala na oszczędność w całym cyklu życia urządzenia.

Saer

Pompy Saer pracują jako urządzenia zaopatrujące w wodę gospodarstwa domowe, zasilające systemy nawadniania ogrodów i pól uprawnych, montowane są w zakładach w praktycznie każdej dziedzinie przemysłu.

Hudig

Huedig to niemiecki producent agregatów pompowych, w swojej ofercie posiada urządzenia wyspecjalizowane m.in. w zakresie odwodnień budowlanych (systemy igłofiltrów).

Dostępne są agregaty zasilane silnikiem elektrycznym lub diesla. Jednostki spalinowe mogą być dostarczane w wersji o obniżonej emisji hałasu. Producent oferuje również modele w wersjach przewoźnych.