Nowe pompy z rozdrabniaczem typu ZENIT GRG

 

W profesjonalnych i domowych systemach przetłaczania ścieków, charakter ścieków, często o dużej zawartości ciał stałych i włókien sprawia, że warunki pracy zainstalowanych pomp zatapialnych są szczególnie krytyczne.

W takich sytuacjach normalne konfiguracje wirników kanałowych nie pozwalają na skuteczne pompowanie obecnych w nich ciał stałych i materiałów włóknistych. Pompy się blokują.

W tego typu zastosowaniach zatapialne pompy rozdrabniające GRG – GRINDER – stanowią optymalny wybór, łącząc kompaktowe wymiary z wysoką niezawodnością, nawet przy obecności gęstych ścieków i materiałów włóknistych.

 

 

 

Szare, zatapialne pompy elektryczne z wirnikiem i rozdrabniaczem typu grinder posiadają całkowicie przeprojektowany system rozdrabniania ze specjalnymi rowkami, które kierują ciała stałe i materiały włókniste w kierunku końcówek noża, co sprzyja efektywnemu działaniu rozdrabniającemu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o serii Grey GRG i w jaki sposób może ona usprawnić działanie Twojego systemu? Zapraszamy do lektury załącznika oraz do kontaktu!