fbpx

Serwis Pumpexpert

Oferujemy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny pomp i systemów pompowych dystrybuowanych przez nas marek, a także serwis pogwarancyjny producentów pomp innych marek. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić swoim Klientom obsługę na najwyższym światowym poziomie – tak dla nowych produktów, jak i dla produktów starszej generacji. Na każdym etapie przeprowadzanych napraw oraz prac konserwacyjnych stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części i podzespoły zamienne. Działamy w sposób szybki, prosty i profesjonalny, wykorzystując globalne i lokalne doświadczenia oraz wiedzę nabytą w Szwecji, Belgii, Niemczech i Włoszech. Naszym celem jest dostarczenie kompletnego pakietu produktowo-serwisowego, zapewniającego satysfakjcę Klientów przez cały okres użytkowania danego produktu. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą centralą serwisową, gdzie otrzymają Państwo kompleksową ofertę naszych usług.

Zgłoszenie usterki w pięciu krokach

1. wypełnij i wyślij formularz
Wypełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na adres serwis@pumpexpet.pl lub zadzwoń na numer 504 952 986 Do rozpatrzenia reklamacji niezbędne są dokumenty w postaci wypełnionej karty zgłoszenia oraz obustronnie podpisana karta gwarancyjna. Wraz z w/w dokumentami prosimy załączyć dane kontaktowe (adres, telefon, fax ,e-mail) osoby, która zgłasza pompę do naprawy oraz adres na jaki ma być zwrócone urządzenie. Bardzo wskazany i pomocny jest krótki opis objawów uszkodzenia i okoliczności ich ujawnienia się. Taki opis jest także w interesie reklamującego, ponieważ wtedy jest pewność, że w trakcie weryfikacji zostaną sprawdzone wszystkie te elementy, które mogą być przyczyną reklamacji.
2. Jeżeli pompa nie jest elementem instalacji
Jeżeli pompa nie jest elementem instalacji umyj ją i przygotuj do wysyłki. Urządzenie przeznaczone do wysłania należy przygotować poprzez opróżnienie go z wody lub ścieków, umyć i zapakować w karton zabezpieczając go jednocześnie przed uszkodzeniem. Większe urządzenia należy umieścić na palecie i spiąć pasami lub zafoliować. Zabezpieczy to zawartość przed uszkodzeniem z zewnątrz jak również zapobiegnie przemieszczaniu się.
3. Jeżeli pompa jest elementem instalacji
Jeżeli pompa jest elementem instalacji skontaktuj się z naszym serwisem przed demontażem
4. Prześlij pompę
Prześlij pompę wraz z dokumentami lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów wysyłki adres Centrali Serwisowej: Pumpexpert S. A. ul. Truskawiecka 9 60-478 Poznań
5. Oczekuj na ekspertyzę
Czas oczekiwania na ekspertyzę wynosi 3 do 5 dni roboczych
CENTRALA KRAJOWA ul. Truskawiecka 9 60-478 Poznań Telefon: +48 504 952 986 serwis@pumpexpert.pl

Serwis Pumpexpert

Program Serwisowy

Pragniemy podziękować za wybór naszych urządzeń i jednocześnie zachęcamy Państwa do regularnego wykonywania przeglądów konserwacyjnych dostarczonej pompy. Pragniemy zaznaczyć, że regularne przeglądy i serwisy olejowe znacznie wydłużają żywotność zakupionych urządzeń. Wszystkie czynności serwisowe wykonujemy ściśle według określonych procedur naprawczych. Na każdym etapie przeprowadzanych napraw oraz prac konserwacyjnych stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części i podzespoły zamienne, na które udzielamy gwarancji producenta. Wychodząc naprzeciw rosnącym wymaganiom usług serwisowych proponujemy przystąpienie do naszego programu serwisowego. Udział w programie oznacza kompleksowe przejęcie od użytkownika nadzoru nad eksploatacją urządzeń. Zakres takiej opieki ustalany jest umową indywidualną i może obejmować:
  • wykonywanie przeglądów urządzeń, zgodnie z dostarczoną DTR,
  • harmonogram przeglądów dostosowany do warunków pracy urządzenia,
  • szybki czas reakcji na zgłoszenie serwisowe,
  • opieka nad gospodarką magazynową części zamiennych dla maszyn objętych programem,
  • możliwość instalacji systemu diagnostycznego wibracji pomp spełniającego funkcję wczesnego wykrywania usterek.

Chcesz wiedzieć więcej?